About Us

 ☼ "Čibu-čabu" vēsture  

      Mūsu kompānija darbojas bērniem paredzēto preču tirgū no 1995 gada. Uzsākot savu darbību mūsu uzņēmumam bija tikai dažas tirdzniecības vietas. Ar 2002.g. atklājām pirmo specializēto bērnu veikalu, un pēc 2 gadiem izveidojām veikalu tīklu "Čibu-čabu", dažādos Rīgas mikrorajonos.
      Veikali deva mums iespēju paplašināt piedāvāto preču klāstu. Pastiprināta pircēju interese par "Čibu-čabu" veikaliem pamudināja mūs sadarboties, bez starpniekiem, ar labākajiem bērnu produktu ražotājiem no Latvijas, Vācijas, Itālijas, Grieķijas, Polijas, uc,. Tas, savukārt, ļāva mums, samazināt cenas, pilnveidot un dažādot sortimentu. 

Komēs varamatrastveikalos"Čibu-čabu"?

sortiments

- Mūsu veikalos ir gandrīz visu kategoriju preces, kas var būt nepieciešamas vecākiem un viņu mazuļiem: autiņbiksītes, bērnu pārtika, kosmētika un aksesuāri bērnu kopšanai, higiēnas preces grūtniecēm un barojošām māmiņām, apģērbi 0 līdz 4 gadus jauniem bērniem, rotaļlietas, ratiņi, gultiņas, un daudz kas cits.

kvalitāte

- Mēs piedāvājam labas kvalitātes izstrādājumus, ar ražotāja sertifikātiem un garantiju. Drēbītes mazuļiem un bērniem lielākoties sastāv no 100% kokvilnas, kas ir ļoti svarīgi mūsu bērnu maigajai ādai. Rotaļlietas, ratiņi, mēbeles un citi nepieciešamie bērnu produkti atbilst Eiropas standartiem.
Grūtās vai neparastās situācijās, mēs esam gatavi tikties ar Jums un vienoties par savstarpēji pieņemamu risinājumu.

profesionālaskonsultācijas

- Mūsu darbiniekiem ir izcilas zināšanas par piedāvātiem produktiem, kā arī plaša pieredze, kas gūta, daudzus gadus strādājot ar bērnu pārtiku. Pieredze gūta gan praksē, gan apmeklējot pediatru seminārus, un ražotāju konsultācijas. Tāpēc, mēs vienmēr ar prieku palīdzēsiem Jums izvēlēties piemērotāko preci Jūsu mazulim.

 

Veikals"Čibu-čabu"

     Tagad sāk darboties mūsu tiešsaistes www.cibucabu.lv i-veikals. Mēs cenšamies darīt visu Jūsu ērtībai.

     Bez tam, mēs paši - mātes un tēvi, un lieliski apzināmies, ka ļoti gribas (un tas absolūti nepieciešams) veltīt vairāk uzmanības savam bērnam. Kāpēc tērēt dārgās minūtes, iepirkšanās braucieniem? Veiciet rezervāciju tiešsaistē, un mūsu kurjers piegādās Jums visu nepieciešamo, tieši lidz Jūsu mājāi!

     Mēs vienmēr pieejami, lai atbildētu uz Jūsu zvaniem un vēstulēm, un būsim priecīgi redzēt Jūs mūsu veikalos.