ECOVER izsmidzināms kaļķu nogulšņu tīrītājs vannai 500ml

Zīmols: ECOVER
Artikuls: E002911
Pieejams: Ir pieejams
€4,76
€4,37

ECOVER izsmidzināms kaļķu nogulšņu tīrītājs vannai 500ml

Ecover kalpo jums: Notīra ziepju nosēdumus un vannas netīrumus; Paredzēts dušas kabīnēm, krāniem, izlietnēm un plītīm; Svaigs augu izcelsmes aromāts. Ražots uz augu un minerālu bāzes; Ātri un pilnībā bioloģiski noārdās; Minimāla ietekme uz ūdens dzīvniekiem; Nav izmēģināts uz dzīvniekiem; Piemērots septiskajām tvertnēm.

Lietošana: Uzsmidzināt uz virsmas un notīrīt ar sausu vai mitru lupatiņu. Ieēdušamies un grūti notīrāmiem traipiem - atstājiet līdzekli iedarboties vairākas minūtes, pēc tam noskalojiet ar ūdeni. Uzmanību: nav derīgs emaljētām, marmora un dabīgā akmens virsmām; misiņam, zeltam, sudrabam, sadzīves tehnikai, bojātām vai saskrāpētām virsmām.

Drošības pasākumi: Sargāt no bērniem. Kairinošs. Var traumēt acis, elpceļus un ādu. Ja norīts, nekavējoties vērsieties pie ārsta uzrādot iepakojumu.

Sastāvs: > 30% ūdens, 5-15% citronskābe <5% nejonu virsmaktīvās vielas, smaržvielas (citrusaugļu ēteriskās eļļas, satur limonēnu, linalols, geraniolu) hidroksīzoek-SIL-3-cikloheksēn karboksaldehīds.

Ar šo preci visbiežāk pērk