Womar Ratu guļammaiss ar aitas vilnas oderi Nr.8

Zīmols: Womar
Artikuls: NO8E
Pieejams: Ir pieejams
*
€33,79
€27,05
Womar Ratu guļammaiss "EARLY SPRING" Nr.8 ar aitas vilnas oderi
 
Womar aitas vilnas guļammaiss ir piemērots mazulim jau no dzimšanas. Guļammaiss būs pielietojams, gan siltā, gan vēsā laikā.
 
Womar aitas vilnas guļammaisā Jūsu mazulis tiks aizsargāts no aukstuma un vēja, pavadot laiku guļammaisā, tiks saglabāta vajadzīgā ķermeņa temperatūra. Guļammaisa iekšpusē izmantojamā aitas vilna ļauj saglabāt dabīgo bērna ādas elpošanas procesu, kā arī pasargāt no organisma pārkaršanas vai pārsalšanas.
 
Sastāvs: 100 % aitas vilnas odere, ārpuse: 100% poliesters, pildījums: 100% poliesters.
 
  • Aitas vilna garantē jūsu mazulim komfortu pastaigas laikā. 
  • Universālais guļammaisa modelis ir piemērots vairumam bērnu ratu. 
  • Prakstiskais slēdzis ļauj ātri un ērti ievietot bērnu guļammaisā. Guļammaisam ir praktisks rāvējslēdzējs, ar kura palīdzību varēsiet vienkārši un ātri ielikt mazuli tajā.
  • Guļammaisa augšējo daļu var atvienot.
  • Aitas vilna ir dabisks un ekoloģisks produkts, kam piemīt daudzas dziednieciskas īpašības, tāpēc tā tiek izmantota apģērba un apavu ražošanā. 
  • IZMĒRI - 95x50cm
Aitas vilnas priekšrocības:
 
Dabisks termoregulātors: viena no unikālākām aitas vilnas īpatnībām ir tā, ka kontaktējot ar cilvēka ķermeni, vilna to sasilda maksimāli līdz 36,6 'C , t.i. Līdz ķermeņa normālai temperatūrai, un, pats galvenais, patur to stabilā līmenī, neskatoties uz ārējiem apstākļiem.
 
Termoizolātors: vilnas izstrādājumi novērš ķermeņa atdzišanu vai pārsildīšanu.Vilna uzsūc sviedru izdalījumus un nedot tos atpakaļ ķermenim. Tikai vēdināšanas laikā aitas vilna atdot uzsūkto mitrumu un smaku, tādējādi atgūstot svaigumu.
 
Ūdensnecaurlaidība: vilna nelaiž cauri mitrumu no ārpuses.
 
Hipoalerģiskums: aitas vilna ir īpaši rekomendēta alerģiskiem cilvēkiem, jo pateicoties lanolīnam neuzsūc putekļus un veido baktērijām un alergēniem nelabvelīgo vidi.
 
Uzmanību! Dzīvnieciņu aplikācijas uz guļammaisiem var būt dažādas! 
Ar šo preci visbiežāk pērk